Snickers-tassikook

Kogu maailmas hinnatakse kõrgelt Snickersi šokolaade. Ka meie armastame neid ja otsustasime luua sama maitsvad Snickers-tassikoogid, valmistatud naturaalsetest parima kvaliteediga koostisainetest.

Šokolaadimuffini täidame vedela karamelliga, mille koostises on looduslik eesti mesi ja röstistud arahhiis. Muffini katteks saab toorjuustustu-või „mütsike“ karamelli ja maapähklipastaga. Tulemuseks on toitev ja magus dessert, mis maitseb kindlasti paremini kui kuulus Snickersi šokolaad. Seega sobib meie tassikook nii suurtele kui väikestele maiasmokkadele.

Kõikide eri maitsete tervikuks ja tasakaalustatuks sidumiseks tuleb muffin katta kreemiga. Neid tassikooke valmistame ainult ühe kujundusega, suhkrumassiga ei kaunista.

 

Šokolaadimuffinite koostises on šokolaad, või, suhkur, munad, jahu ja kergitusaine. Täidis koosneb arahiisikaramellist (suhkur, mesi, või, rõõsk koor ja röstitud arahiis). Kreemi valmistamiseks on kasutatud Philadelphia toorjuustu, võid, tuhksuhkrut, karamelli ja maapähklipastat.

 

Allergeenid: nisujahu, piimatooted, munad, maapähklid.

 

Telli