iPhone 11 on Apple’i üks populaarseimaid nutitelefone, kuid nagu kõigi elektroonikaseadmetega, võib ka selle ekraan aeg-ajalt vajada remonti või vahetamist. 

Ekraani Garantii ja Vastutus

Kui ostate uue iPhone 11, saate tavaliselt kaasa ka Apple’i piiratud garantii, mis hõlmab tootmisdefekte ja muid seadme originaaltarkvarast põhjustatud probleeme. See garantii kehtib tavaliselt 12 kuud pärast telefoni ostmist. See tähendab, et kui teie iPhone 11 ekraan puruneb tehase viga tõttu või kui sellega ilmneb muid tootmisprobleeme, peaksite saama selle tasuta remonditud või asendatud.

Kuid garantii ei kata kõiki ekraani kahjustusi. Kui teie iPhone 11 ekraan puruneb õnnetusjuhtumi, vee kahjustuse või muu sellise põhjuse tõttu, siis tavaliselt garantii ei kehti. See tähendab, et peate maksma ekraani vahetuse eest täishinnaga.

Kindlustus Ekraani Kahjustuste Korral

Kui olete mures võimalike ekraani kahjustuste pärast, võiksite kaaluda lisakindlustuse ostmist. Paljud kindlustusettevõtted pakuvad mobiiltelefonidele spetsiaalset kindlustust, mis katab ekraani purunemise ja muud kahjud, mis võivad teie seadmega juhtuda.

Selline kindlustus võib olla eriti kasulik juhul, kui olete oma iPhone’i kasutamisel aktiivne ja võite olla suurema kahjuohu all. Enne kindlustuse ostmist veenduge, et lähemalt uurite, milliseid tingimusi ja piiranguid poliis sisaldab, et olla kindel, et see vastab teie vajadustele.

Kuidas Käituda Ekraani Kahjustuse Korral

Kui teie iPhone 11 ekraan on saanud kahjustada ja see ei kuulu garantii alla või teil ei ole kindlustust, on mõned sammud, mida saate järgida:

  • Otsige professionaalset abi: Soovitatav on pöörduda Apple’i volitatud teeninduskeskuse või muu usaldusväärse remonditeenuse poole.
  • Küsige hinda ja aega: Enne remonditööde alustamist küsige hinnapakkumist ja aega, mis on vajalik ekraani vahetamiseks.
  • Kaaluge kaitseklaasi kasutamist: Pärast ekraani vahetamist võib olla hea mõte kasutada kaitseklaasi, et vältida tulevikus sarnaste kahjustuste tekkimist.

Need on mõned olulised aspektid, mida tuleks arvestada iPhone 11 ekraani vahetusega seoses garantii ja kindlustuse mõjudega. Oluline on teha teadlikke otsuseid, et tagada teie seadme pikem eluiga ja parim võimalik jõudlus.