1. Regulaarne puhastamine

Ekraani korrapärane puhastamine on oluline, et hoida seda puhtana ja vabana sõrmejälgedest ning mustusest. Kasutage pehmet mikrokiust lappi või spetsiaalset ekraanipuhastusvahendit. Puhastage ekraan õrnalt, liigse rõhu vältimiseks.

2. Kasutage ekraanikaitseklaasi või -kilet

Ekraanikaitseklaas või -kile on odav, kuid tõhus viis vähendada kriimustuste ja pragude riski ekraanil. Need kaitsevad originaalset ekraani ja on lihtsad paigaldada. Veenduge, et valitud kaitseklaas sobiks teie iPhone 11 ekraaniga.

3. Vältige äkilisi temperatuurimuutusi

Järsk temperatuuri muutus võib kahjustada teie iPhone 11 ekraani ja põhjustada kondensatsiooni tekkimist seadme sees. Püüdke vältida jätta oma telefoni otsese päikesevalguse kätte või äärmuslikesse temperatuuridesse.

4. Vältige kukkumisi ja lööke

Hoidke oma iPhone 11 kindlas käes ja vältige kukkumist, mis võib põhjustada ekraani purunemist. Kvaliteetne kaitseümbris võib aidata vähendada löökide mõju.

5. Eemaldage ajutised kriimustused

Kui märkate väikseid kriimustusi, võite proovida neid eemaldada spetsiaalsete ekraanikriimustuste eemaldajatega. Olge ettevaatlik ja järgige tootja juhiseid.

Ekraani Kaitse:

1. Ekraani kaitseklaas

Ekraani kaitseklaas on õhuke kiht, mis kaitseb teie iPhone 11 ekraani kriimustuste ja pragude eest. See on lihtne paigaldada ja ei mõjuta ekraani puutetundlikkust. Valige kvaliteetne kaitseklaas, mis vastab teie seadmele.

2. Kaitseümbris

Kvaliteetne kaitseümbris kaitseb mitte ainult teie telefoni korpust, vaid ka ekraani. See võib vähendada löökide ja kukkumiste mõju ning hoida teie iPhone 11 turvaliselt.

3. Ekraanikile

Ekraanikile on õhem kaitsekiht kui kaitseklaas, kuid see võib siiski kaitsta ekraani kriimustuste ja mustuse eest. Kaitsekile on lihtne paigaldada ja saadaval erinevates variantides, sealhulgas läikiv ja matt.

4. Kaaned ja ümbrised

Kaante ja ümbriste kasutamine on veel üks võimalus kaitsta teie iPhone 11 ekraani. Valige kvaliteetne kaas, mis katab nii ekraani kui ka korpust ning pakub täiendavat kaitset.

5. Tarkvara seaded

Teie iPhone 11 sisaldab ka tarkvaralisi seadeid, mis aitavad kaitsta ekraani. Näiteks saate aktiveerida automaatse ekraani lukustamise, mis vähendab kriimustuste tekkimise riski, kui teie telefon pole kasutusel.