Šokolaadi-kookose tassikook

Uute maitsete avastajatele oleme spetsiaalselt välja töötanud kookostäidise ja toorjuustu võikreemiga šokolaadi tassikoogid.

Muffin ise on paljude klientide lemmik šokolaadikeeks, selle sees aga eksootilise maitse ja huvitava tekstuuriga kookostäidis. Uus maius on mahedam ja šokolaadi tassikoogist pisut magusam. Bounty-sarja šokolaadide austajatele on kookosmuffinid kindlasti meeltmööda tänu tuttava lemmikmaitse ja õhulise kontsistentsi kooslusele.

Eriliste sündmuste puhuks kaunistame tassikooke tellija soovi kohaselt suhkrumassiga, võite valida erineva keerukusega kujunduse. Kui aga soovite ennast ja oma lähedasi rõõmustada omapärase desserdiga, lisame keeksile kreemikatte.

 

Erinevalt Bounty šokolaadibatoonidest oleme kasutanud oma tassikookides ainult looduslikke koostisaineid: keeksis on šokolaad, või, suhkur, munad, jahu ja kergitusaine. Täidis: kookosganache valgest šokolaadist, kookospiimast, vanillikauna seemnetest ja kookoshelvestest. Kreemikattes on Philadelphia toorjuust, või ja tuhksuhkur.

 

Allergeenid: nisujahu, piimatooted, munad.

 

Telli